Cześć!
Jeśli znalazłeś się na mojej stronie to oznacza to tyle, że coś Cię tu sprowadza;)  Ok.. bez żartów:P , że zainteresowało Cię to co robi OBIEKTYWNA?

Kilka dni temu postanowiłam zmienić swoje życie, nie całe, ale w naprawdę dużej mierze.  Decydując się na życie dla fotografii, z fotografią no i nie ma co ukrywać – z fotografii. To ostatnie wywołuje we mnie obecnie sporo stresu, ale może przy odrobinie szczęścia, dobrej organizacji i ciężkiej pracy uda się;)

Czasami zastanawiam się kogo ze mnie czyni moja pasja? Może zabrzmi to dość tendencyjnie, ale….dobrego człowieka;) Najszerszy obszar w fotografii, jakim się aktualnie zajmuję to Fotografia Ślubna. To, jakich ludzi mam zaszczyt poznawać, być z nimi w trakcie tej najważnieszej  chwili,  obserwować ich zachowania, emocje, po czym uwiecznić to na tym jednym zdjęciu, które zachowają dla siebie na wiele długich lat, czyni mnie kimś lepszym. Nie zrozumcie mnie  żle, nie kimś lepszym od innych, lepszym od siebie tej z „wczoraj“. Każde kolejne zlecenie to dla mnie nowe doświadczenie.

Dzięki nim się rozwijam, uczę. Fotografia to nie tylko rejestrowanie obrazu, który widzimy w wizjerze aparatu. To radość, emocje, odkrywanie… Chyba trochę trudno jest mi to opisać. Aby zbyt wzniośle to wszystko nie brzmiało, mocno generalizując ujmę to tak: Wykonywanie zdjęć sprawia mi ogromną przyjemość i dlatego jestem tu i teraz!

I nawet nie sądziłam, że ta decyzja sprawi mi tyle radości. Chyba chodzi o cel, mieć jeden i skupiać się na nim…jaki jest mój cel? … Zdjęcia, obok których „nie przejdziesz“ obojetnie, które wywołają w Tobie emocje . W których będzie pewnego rodzaju magia. Zdjęcia z duszą, jednoczeście prawdziwe, obiektywne, nie kreuję rzeczywistości, kreujecie ją Wy, ja jestem za aparatem;)

Chciałabym również podziękować moim dotychczasowym klientom  za zaufanie, współpracę i świetną zabawę..Wszyscy jesteście godni tej wielkiej miłości jaką widać w waszych oczach, na zdjęciach.

IMG_18081

Zamieszczam zdjęcie do którego żywię największy sentyment. Magda i Paweł to para wspaniałych ludzi, z którymi  udało mi się dokonać czegoś wielkiego. Zaczęłam.

To była pierwsza sesja od której moja przygoda z fotografią  trwa do dziś. Dzięki!
Tymczasem zaczynam nowy rozdział. Z nową fotografią!
Z fotografią obiektyvną! Obiektyvna to Ja!