O MNIE

male czb

 

 

Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.

– Henri Cartier-Bresson

Obiektywność z definicji to bezstronność i przedstawianie rzeczywistości w sposób realistyczny, niezależny od osobistych upodobań i emocji. Dokładnie tymi cechami powinna charakteryzować się fotografia. Fotografia Obiektyvna nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Każda nowa osoba, nowy reportaż, to nowe wyzwanie i historia do której podchodzi się indywidualnie. Ale nie poprzez udowodnienie własnej oryginalności a oddaniu co najlepsze w danej sytuacji.

Fotografią ślubną zajmuję się od wielu lat, jest moją pasją jak również zawodem. Zawsze staram się by zdjęcia odzwierciedlały Was, to Wy piszecie swoją historię, ja ją tylko zatrzymuję w kadrze, w sposób naturalny i nie wyreżyserowany. Zależy mi na tym byście się czuli dobrze i komfortowo podczas wykonywania zdjęć, dlatego pracuję dyskretnie i nienachalnie. Jeśli moje zdjęcia budzą w Was emocje, zapraszam do kontaktu:)

Fotografia Obiektyvna
– Emi Karpowicz